Segura İş Ayakkabıları ŞOK Fiyatlar İle Propazar ‘da

Segura is emniyet ayakkabılarında EN IS0 20344 standardına uygun cilt deri ve yarma deri kullanılmaktadır. Cilt deri en zorlu ortamlar için üretilmis, nefes alabilen, su geçirmez özelligi basta olmak üzere üst düzeyde kaliteli, yırtılma ve asınmaya dayanıklı deridir. Daha az risk içeren kuru ortamlar da ise aynı kalite ve dayanıklılık ta üretilen yarma deri kullanılmaktadır.

Segura Mostra Özellikleri:

Hava geçirgen: Gözenekli yapısı ile hava geçirir ve ayakkabının havalandırılmasına yardımcı olur.
Ter emme ve emilen teri geri bırakma: Kullandıgımız fusbetlerin ter ve su buharı emme kapasitesi yüksek olup kısa sürede emilen nemi geri verir ve hızla kurur.
Antibakteriyel: Fusbeddeki antibakteriyellik ayakkabın içinde bakteri üremesine ve koku yapmasına engel olur.

Asınma Dayanımı: Kullanım ömrü süresince asınmaya karsı son derece dayanıklıdır.
Iklimlendirme: Ayakkabının içerisinde en uygun ısı dengesini saglar. Kısın sıcak yazın serin tutar.
Yıkanabilirlik: 30°C de yıkanabilirlik özelligine sahiptir. Yıkama sonrası özelliklerini korur.
Süspansiyon: Ayagın bastıgı iç tabanın yumusak olması, yürüyüs konforunu saglamaktadır.

Yapılan testlerde DRY TOUCH® pamuga göre nemi 10 kat daha hızlı emer. Suya dikey daldırarak yapılan ölçümlerde DRY TOUCH® pamuga göre daha fazla su emicilige sahiptir.
Climatex Kumasın Özellikleri
Ayakkabı sektörüne yönelik özel olarak gelistirilen bu kumas, yüksek hava geçirgen özellikte olup, teri ve nemi çabuk emen ve dısarıya atan, gümüs iyonlu ileri teknoloji ürünü ipliklerden elde edilen özel kumastır. Bu ürün aynı zamanda yüksek hava geçirgen özellikteki süngerle beraber herhangi bir yapıstırıcı kullanılmadan ayakkabıda kullanılmaya yönelik astar olarak üretilmistir. Hava ve nemi kolayca emer ve dısarı atılmasını saglar. Çok yumusak bir tusesi olan Climatex kumas, yüksek hava geçirgenligi sayesinde nefes alır ve hızlı su emiciligi ne sahiptir. Çabuk kurur ve kuruluk hissi verir. Yüksek asınma dayanımı, ter haslıgı ve leke tutmazlıgı pamuklu kumaslara karsı üstünlük saglar.
Antimikrobiyal Özellikler
Antimikrobiyal özellik iplige bitim isleminde degil de üretim esnasında verildiginden etkenlik kalıcıdır, yıkanma ve asınmadan etkilenmez, insan cildine zarar vermez, kasıntı yapmaz, tahris etmez.

Cordura
Çanta, valiz ve ayakkabı gibi “Cordura Classic” kuması kullanılarak gelistirilmis ürünler, yırtılma ve asınmaya karsı dirençli olma ve uzun süreli dayanıklılık özellikleri gösterirler.
Mimoza Anorak
Asıma mukavemeti ve yüksek hava geçirgenligi sayesinde ayakkabının nefes almasını saglayan bu malzeme özellilikle yazlık modellerde tercih edilmektedir.
Nemrut iç astar
Alevli laminasyon uygulandıgı için yapıstırıcıya ihtiyaç yoktur. Yapıstırıcı kullanılmadıgı için hava geçirgenligi son derece üst düzeydedir. Ara kademede kullanılan süngerde gözenekler hava dolasımını saglamaya yönelik olarak tasarlanmıstır. Ter emici ve koku yapmama özelligi vardır.

Kevlar Taban :

Üstün Koruma
Multi Protective anti-perforation sayesinde maksimum direnç saglar. Segura Ayakkabı EN ISO 20345:2011 standartı dogrultusunda, yeni standart EN ISO 12568:2010 göre uyumlu düzenlenmis, zero perforation olarak onaylanmıstır. Bu standart, 1100 N kuvvet uygulanması sonucunda dayanıklılık, tabanda % 100 koruma, yüksek, hareket kabiliyeti ve esneklik saglar. Metal dedektörü tarafından tespit edilememe, elektrik yalıtkanlıgının yanı sıra sıcak ve soguga karsı mükemmel yalıtım saglamaktadır

ESD Koruma :

Elektronik aletlerin artan kullanımını takiben, ESD ayakkabı için de aynı zamanda bir talep artısı olmustur. Segura yeni modeller ekleyerek ESD ürün yelpazesini genisletiyor; Segura, ESD kulanılması gereken ortamlar
için mükemmel tercih olacaktır. Segura ESD ayakkabı birikmis elektrostatik yükleri bosaltır. Statik elektrik, normalde nötr olan bir cismin yüzeyinde elektron eksigi veya fazlası olarak tanımlanabilir. Yüklü bir elektrostatik cisim, özellikle elektrostatik olaylara hassas aygıtlarda parazit veya hasar olusturabilecek durumlar yaratacak statik elektrigi bosaltabilir. ESD ayakkabılar, insan vücudunda biriken bu elektrostatik akımı yaymaya yaramaktadır.

SRC :

Kaymama standartı olan SRC, EN ISO 20345:2012 göre iki farklı yüzeyde yapılan SRA+SRB testlerinden geçmeyi gerektirmektedir. Segura her iki testten de geçerek, SRC sertifikasını almıstır.

Çelik Burun Koruma :

Çelik malzemeden imal edilmis ve standart tarafından talep edilen 200 Joule darbeye dayanma ve ayagı koruma yetenegine sahiptir.

PU ARA TABAN
Düsük yogunluklu orta taban hafif ve esnekligin yanı sıra topuk soklarına ve titresimlerine karsı mükemmel egilim saglar.

PU DIS TABAN
Yüksek yogunluklu orta taban hafif ve esnekligin yanı sıra topuk soklarına ve titresimlerine karsı mükemmel egilim saglar. Sıvıların akabildigi özel tasarım alt taban desenleri Kendini temizleyebilen radyal pabuçlar Basma noktasında takviye kanallar Topuk kısmında ekstra sok emicilik Anti statik

Mağaza

1–12 / 17 sonuç gösteriliyor

Bu site üzerinden satış yapılmamaktadır. Satın almak için propazar.com u tercih edebilirsiniz. Kapat